Przyczepy pod sprzęt budowlany Construction equipment trailers

/Przyczepy pod sprzęt budowlany Construction equipment trailers

Przyczepy ciężarowe pod sprzęt budowlany pod minikoparki i agregaty to mocne przyczepy typu SH2 dwuosiowe hamowane, o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 3500 kg i przyczepy SP1 jednoosiowe niehamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 750 kg przyczepy. Przewożenie tak ciężkich i złożonych maszyn, jak agregaty lub minikoparki, wymaga specjalnego podejścia. Proponowane przez nas przyczepy ciężarowe zapewniają bezpieczny transport sprzętu budowlanego, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia maszyn lub zagrożenia ludziom. Mocna konstrukcja z profili spawana i cynkowana ogniowo zapewnia długotrwałe, wygodne i bezawaryjne użytkowanie.

________________

Construction equipment trailers are made for mini excavators and aggregates. Powerfull SH2 two-axle braked trailers, permissible total weight up to 3500 kg and SP1 single axle unbraked trailers with permissible total weight up to 750 kg trailer. Strong construction made of welded and hot-dip galvanized profiles ensures long-lasting, comfortable and trouble-free use.

Niezawodne przyczepy ciężarowe

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali, przyczepy ciężarowe do sprzętu budowlanego, które oferujemy, są niezwykle wytrzymałe i mocne. Zastosowane cynkowanie ogniowe to najskuteczniejszy sposób ochrony przed korozją i zanieczyszczeniami, które mogłyby osłabić konstrukcję. Gwarantujemy, że nasze przyczepy ciężarowe posłużą długi czas, działając sprawnie i bezproblemowo. Są doskonale przystosowane do przewożenia ciężkich sprzętów, takich jak agregaty. Wytrzymują nieprzyjazne warunki pogodowe, sprawnie działają nawet na śliskiej powierzchni.

Profesjonalny transport sprzętu budowlanego

Oferowane przez nas przyczepy ciężarowe do minikoparek oraz wygodne przyczepy-wywrotki to sposób na sprawną pracę. Transport ciężkiego sprzętu budowlanego z ich pomocą stanie się prosty i efektywny. To pozytywnie wpłynie na jakość i tempo działania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą i znalezienia idealnej przyczepy dla siebie.