Przyczepy dwuosiowe lekkie do 750kg

///Przyczepy dwuosiowe lekkie do 750kg

Przyczepa lekka dwuosiowa do 750 kg

Przyczepy dwuosiowe lekkie typu SP2 to mocne przyczepy niehamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 750 kg. Mocna, spawana i ocynkowana ogniowo rama z profili zapewnia ich długotrwałe, wygodne i bezawaryjne użytkowanie. Nasze przyczepy lekkie, dwuosiowe są uniwersalnymi konstrukcjami, gdyż można nimi przewozić towary.

Przyczepa do transportu towarów do 750 kg

Lekka przyczepa dwuosiowa do 750 kg to oszczędność miejsca i pieniędzy. Dzięki temu, że świetnie sprawdza się w transporcie małogabarytowych towarów, wyposaża profesjonalne firmy przeprowadzkowe. Lekka przyczepa samochodowa dwuosiowa do 750 kg naszej produkcji posiada stabilny system amortyzowania, który zapewnia bezpieczną i płynną jazdę po niestabilnym gruncie i drodze z zakrętami. Przewożony towar nie zsunie się dzięki wyposażeniu przyczepki 750 kg w antypoślizgową powierzchnię ładunkową.

W ofercie WNP-SUSKI znajdzie się również warianty przyczepy lekkiej do 750 kg z plandekami o różnych wysokościach do wyboru. Lekka przyczepa towarowa dwuosiowa do 750 kg to jeden z najczęściej wybieranych u nas produktów.

Przyczepka lekka dwuosiowa

Lekka przyczepka samochodowa, dwuosiowa z DMC do 750 kg. To zasługa jej perfekcyjnego wykonania z najwyższej jakości blachy ocynkowanej. Ten wytrzymały materiał wykazuje doskonałą odporność na negatywne działanie zarówno wilgoci, jak również skrajnie niskich i wysokich temperatur. Solidnie wykonane przyczepki samochodowe do 750 kg zachowują doskonały format na długie lata.

Odpowiadamy na oczekiwania wymagających Klientów. Przyczepka samochodowa dwuosiowa lekka do 750 kg DMC może zostać wyposażona w nowoczesne oświetlenie diodowe, podpory, burty z mocnej sklejki wodoodpornej i wiele innych, praktycznych udogodnień. Produkty oferujemy w konkurencyjnej cenie. Potrzebna jest wygodna w użytkowaniu przyczepa lekka dwuosiowa? Poszukujesz przyczepy wywrotki 750 kg? Skontaktuj się z nami!