NAJLEPSZE PRZYCZEPY DWUOSIOWE

W naszej ofercie znajdują się przyczepy lekkie typu SP1 oraz hamowane SH1. W zależności od konstrukcji dopuszczalna masa całkowita to od 450 do 3500 kg. Szeroki zakres sprawia, że każdy z łatwością wybierze model dostosowany do swoich potrzeb. Każda przyczepa dwuosiowa została zaprojektowana na podstawie wysokiej jakości podzespołów, dzięki czemu charakteryzuje się wytrzymałością oraz trwałością. Nasz solidny sprzęt to gwarancja bezpiecznego transportu każdego rodzaju ładunku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Przyczepa dwuosiowa:

przyczepa dwuosiowa

Nowoczesna konstrukcja przyczep lekkich

Proponowane przez nas wysokiej jakości przyczepy dwuosiowe wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo, dzięki czemu zostały skutecznie zabezpieczone przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi. To skuteczny sposób na zwiększenie wytrzymałości metalu i zapewnienie ochrony przed korozją. Dzięki starannemu wykończeniu konstrukcja przyczepki lekkiej samochodowej jest trwała i może niezawodnie służyć przez długi czas.

Przyczepki samochodowe z plandeką

Jednym z udogodnień, które oferujemy do przyczep dwuosiowych, są plandeki. Ich zastosowanie to doskonała ochrona przed zanieczyszczeniami, a także negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, w tym promieniowaniem UV i deszczem. Lekka przyczepka samochodowa dwuosiowa z plandeką jest prostym, ale efektywnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce skutecznie osłonić ładunek. Dodatkowym plusem jest łatwe mocowanie, które nie wymaga wiele pracy i umożliwia wygodne korzystanie z przyczepy i jej ładunku.

Potrzeba solidnej przyczepy dwuosiowej nawet do 3500 kg? Zachęcamy do kontaktu w kwestii omówienia szczegółów zamówienia.