Lawety do przewozu aut oraz samochodów

Wytrzymałe, niezawodne przyczepy samochodowe i lawety muszą znaleźć się w każdej firmie, która zajmuje się profesjonalnym przewozem aut. Doskonale o tym wiemy, dlatego produkujemy jedne z najlepszych zabudów typu laweta na rynku. Solidne, mocne, dwu- oraz trzyosiowe lawety do przewozu samochodów, zróżnicowanych pojazdów oraz maszyn wielkogabarytowych to podstawa naszej oferty. Wszystkie przyczepy transportowe posiadają hamulec najazdowy, a ich dopuszczalna masa całkowita DMC wynosi 3500 kg. Dzięki temu taka laweta do przewozu aut jest odpowiednim narzędziem do welu zadań związanych z przewozem. Biorąc pod uwagę obecną wagę pojazdów, 3500 kg to wartość, która powinna zaspokoić większość podstawowych wymogów dla transportu pojazdów kołowych.

laweta do przewozu samochodów   

lawety samochodowe

Tylko najlepsze lawety samochodowe

Wszystkie oferowane przez nas przyczepy samochodowe i lawety zostały wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości. Jest to konstrukcja spawana, dodatkowo ocynkowana, co sprawia, że jest dobrze zabezpieczona przed korozją oraz innymi negatywnymi czynnikami środowiskowymi. Solidna laweta do przewozu samochodów charakteryzuje się długą żywotnością, co z całą pewnością przełoży się na Państwa satysfakcję z użytkowania. Chętnie pomożemy Państwu wybrać odpowiednie lawety samochodowe. Zależy nam na tym, by nasi klienci byli zadowoleni z zakupów u nas. Dobrze dobrana laweta do przewozu samochodów może służyć nawet przez wiele lat bez żadnych usterek. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo naszych specjalistów. Przyczepy samochodowe i lawety do przewozu aut to coś, na czym znamy się najlepiej.

Przyczepa laweta do 3,5 t

W naszym asortymencie dostępna jest najwyższej jakości przyczepa do 3500 kg. Laweta samochodowa skutecznie usprawnia prowadzenie własnej działalności – zmieści się na niej małogabarytowy samochód ważący od 1,2 do 1,6 tony. Obecnie do kierowania przyczepką samochodową-lawetą o DMC do 3,5 t wymagane jest tylko prawo jazdy kat. B. Dzięki temu laweta może być użytkowana przez każdego posiadacza klasycznego uprawnienia do kierowania samochodami osobowymi. Z tego względu produkt cieszy się zainteresowaniem ze strony właścicieli komisów samochodowych.

Oferowana przyczepa-laweta do 3,5 t zdobywa uznanie szerokiego grona Klientów za swoją funkcjonalność i doskonałą estetykę.

Laweta do przewodu samochodów: