Przyczepy dłużyce Log trailers

/Przyczepy dłużyce Log trailers

Oferowane przez nas dłużyce to mocne przyczepy typu SP1, SP2 i SH2, wykonane z profili stalowych spawanych. Zostały poddane procesowi cynkowania ogniowego, aby wykazywały niezawodność w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Wszystkie dostępne u nas modele przyczepy do dłużycy samochodowej są odpowiednio wyważone, aby zapewniały stabilną, komfortową i bezpieczną jazdę.

Dłużyca – przyczepa do przewozu rur i sprzętu

Oferujemy najwyższej jakości przyczepy, a wśród nich dłużyce kłonicowe z teleskopowym dyszlem. Usprawniają one przewóz sprzętu oraz wielkogabarytowych materiałów o długości od 6000 do 12000 mm. Taka dłużyca przyczepa samochodowa świetnie sprawdzi się do przewozu rur. Zapewni również komfortowy transport drewnianych belkowanych i stalowych elementów konstrukcyjnych. W naszym asortymencie poza przyczepami kłonicowymi dłużycowymi dostępne są też bardziej zabudowane modele przyczep. Szczególne uznanie zdobyły dłużyce skrzyniowe uniwersalne do długości 6000 mm hamowane i niehamowane, jak również jednoosiowe i dwuosiowe, które wykonujemy na zamówienia indywidualne.

Lekka i wytrzymała dłużyca samochodowa

Przyczepa lekka, inaczej dłużyca samochodowa zapewnia szybki i zarazem bezpieczny przewóz małogabarytowego ładunku. Zastosowanie znajduje w sprawnej translokacji blach, prętów, agregatów, maszyn, bal drewnianych czy też materiałów budowlanych. Dostępną u nas ocynkowaną przyczepkę samochodową – dłużycę do przewozu rur i wszelkich części montażowych – wyróżnia solidne wykonanie. Dzięki temu wykazuje niezawodność na długie lata. Przyczepka dłużyca jest wytrzymała, co przekłada się na niższe koszty serwisowania.

Praktyczna przyczepa z udogodnieniami

Przemyślana konstrukcja i trwałość to cechy charakteryzujące każdą oferowaną przez nas przyczepę. Lekką dłużycę możemy wyposażyć w koło zapasowe, nowoczesne oświetlenie LED czy podpory. Zadbamy, aby odpowiednio skonfigurowany model odpowiedział na ścisłe potrzeby klienta. Można także zdecydować się na bazowy model dłużycy samochodowej o szerokim zastosowaniu. Modele dostępne są u nas w konkurencyjnej cenie – zapraszamy!