Najlepsze przyczepy jednoosiowe

Przyczepy jednoosiowe lekkie SP1 oraz hamowane SH1 dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością. Wytrzymałość oraz trwałość została uzyskana dzięki wykonaniu konstrukcji z wysokogatunkowej blachy zabezpieczonej przed czynnikami środowiskowymi poprzez proces ogniowego cynkowania. Przyczepy jednoosiowe, w zależności od modelu, charakteryzują się dopuszczalną masą całkowitą od 450 do 750 kg dla przyczep niehamowanych oraz od 800 do 1300 kg dla modeli SH1. Każda przyczepa jednoosiowa pozwala na bezpieczne i wygodne przewożenie dowolnego towaru. Dzięki zdejmowalnej plandece możliwe jest także odsłonięcie platformy, a tym samym przewożenie ładunku o stosunkowo dużych gabarytach. Nasze przyczepy jednoosiowe to zarówno funkcjonalność, jak i trwałość!

Przyczepy jednoosiowe – gwarancja bezpiecznego transportu

Przyczepy jednoosiowe są tanim rozwiązaniem problemu z transportem lekkiego towaru w dużych ilościach. Są też na tyle wytrzymałe, że można ich używać nawet w podróżach na bardzo długich trasach. Dostępne u nas przyczepy jednoosiowe pasują do większości samochodów dostawczych. Świetnie radzą też sobie na trasach, na których jest dużo zakrętów – nie ma potrzeby obawiania się, że towar wypadnie z lawety przy gwałtowniejszym ruchu. Stabilny układ jezdny sprawia, że przyczepa jednoosiowa to pewny wybór do transportu niezbyt ciężkiego towaru. Gwarantujemy, że każda przyczepa jednoosiowa z naszej oferty to bezpieczne i wydajne rozwiązanie do przewożenia rozmaitych ładunków!

Przyczepa ciężarowa jednoosiowa do 3,5 t

Nasza doświadczona firma produkuje również przyczepy jednoosiowe z DMC 3,5 t, które umożliwiają bezpieczny przewóz różnych, wielkogabarytowych towarów. Oferowane pojazdy wykazują doskonałą stabilność i płynność jazdy po nierównościach i zakrętach. Niezależnie od wybranego modelu, każda przyczepa 1 osiowa z DMC do 3,5 t powstała z myślą o zapewnieniu Państwu wygody użytkowania. Dbamy, aby jej solidnie wykonana konstrukcja wyróżniała się funkcjonalnością i doskonałą estetyką. Przyczepa ciężarowa jednoosiowa – podobnie jak inne pojazdy – wykazuje znakomitą odporność na korodujące działanie wilgoci. W efekcie staje się niezawodnym pojazdem na długie lata.

Przyczepy jednoosiowe:

przyczepa jednoosiowa
platforma jednoosiowa lekka
przyczepy jednoosiowe
platforma jednoosiowa ciężarowe