Przyczepy reklamowe Advertising trailers

/Przyczepy reklamowe Advertising trailers

Przyczepy reklamowe, banerowe typu SP1 to mocne przyczepy jednoosiowe niehamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 750 kg. Mocna konstrukcja z profili, która jest spawana i ocynkowana ogniowo, zapewnia bezawaryjne użytkowanie.

Niezawodna przyczepa reklamowa od WNP Suski

Oferowana przyczepka bilbordowa to funkcjonalny i wytrzymały pojazd transportowy, który dzięki swojemu idealnemu wyważeniu zapewnia stabilność w czasie jazdy. Blaszane, ocynkowane ogniowo części wyróżniają się wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, co przekłada się na niskie koszty serwisowania. Solidnie wykonana przyczepka reklamowa zachowa swój nienaganny wygląd na długie lata. Pojazd ten powstał w dbałości o szczegóły, aby zapewniał użytkownikowi wygodny i szybki montaż materiałów reklamowych.

Przyczepa bilbordowa dla przedsiębiorców

Przyczepka reklamowa to sprawdzony sposób na szybkie przyciągnięcie uwagi szerokiego grona przechodniów i kierowców. Oprócz tego, że oferowany przez nas pojazd jest atrakcyjny wizualnie, wyróżnia się on przemyślaną konstrukcją, która umożliwia stabilne i pewne zamocowanie reklamy. Z kolei dzięki odpowiednio skonstruowanym profilom, przyczepa bilbordowa zapewnia doskonałą widoczność plakatów firmowych i produktowych. Mobilny pojazd marketingowy oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta – zapraszamy do kontaktu!


Advertising trailers, banner type SP1 are strong unbraked single-axle trailers with a permissible total weight of up to 750 kg. Strong construction made of welded and hot-dip galvanized profiles ensures long-lasting, comfortable and trouble-free use.