Przyczepy reklamowe Advertising trailers

/Przyczepy reklamowe Advertising trailers

Przyczepy reklamowe, banerowe typu SP1 to mocne przyczepy jednoosiowe niehamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 750 kg. Mocna konstrukcja z profili, która jest spawana i ocynkowana ogniowo, zapewnia bezawaryjne użytkowanie. Każdą przyczepkę reklamową możemy wyposażyć w nowoczesne lampy LED. Dzięki temu pojazd stanie się widoczny dla wszystkich osób będących na imprezach, targach, wydarzeniach sportowych czy festiwalach. Przyczepa bilbordowa ze światłami LED staje się skutecznym narzędziem do promowania produktów i usług. Model możemy także wyposażyć w koło zapasowe wraz z dostosowanym uchwytem. Dzięki temu przyczepa reklamowa zapewni niezawodność zarówno podczas krótkoterminowych, jak i długoterminowych kampanii.

Niezawodna przyczepa reklamowa od WNP Suski

Oferowana przyczepka bilbordowa to funkcjonalny i wytrzymały pojazd transportowy, który dzięki swojemu idealnemu wyważeniu zapewnia stabilność w czasie jazdy. Blaszane, ocynkowane ogniowo części wyróżniają się wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, co przekłada się na niskie koszty serwisowania. Solidnie wykonana przyczepka reklamowa zachowa swój nienaganny wygląd na długie lata. Pojazd ten powstał w dbałości o szczegóły, aby zapewniał użytkownikowi wygodny i szybki montaż materiałów reklamowych.

Przyczepa bilbordowa dla przedsiębiorców

Przyczepka reklamowa to sprawdzony sposób na szybkie przyciągnięcie uwagi szerokiego grona przechodniów i kierowców. Oprócz tego, że oferowany przez nas pojazd jest atrakcyjny wizualnie, wyróżnia się on przemyślaną konstrukcją, która umożliwia stabilne i pewne zamocowanie reklamy. Z kolei dzięki odpowiednio skonstruowanym profilom, przyczepa bilbordowa zapewnia doskonałą widoczność plakatów firmowych i produktowych. Mobilny pojazd marketingowy oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta – zapraszamy do kontaktu!