Oferujemy szybką i sprawną usługę. Nasz serwis przyczep jest jednym z najlepiej ocenianych w całym regionie. Dzięki temu, że do prac stosujemy jedynie sprawdzone części, klienci mogą cieszyć się brakiem kolejnych usterek przez długi czas. Nasz serwis tworzą doświadczeni specjaliści, którzy uratowali już niejeden pojazd. Podstawą naszej pracy są wiedza i doświadczenie zdobywane przez lata. Dzięki nim możemy działać starannie, a jednocześnie szybko. Zaufaj specjalistom – sprawdź renomowany serwis przyczep.

PROFESJONALNY SERWIS PRZYCZEP

Prowadzimy serwis przyczep swojej marki, ale zajmujemy się również naprawą przyczep innych producentów. Nasze umiejętności obejmują różnego typu maszyny, więc zawsze możesz skontaktować się z nami i sprawdzić, czy zajmiemy się także Twoim pojazdem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania klientów. Usługi prowadzimy wyłącznie na oryginalnych podzespołach: Steelpress, AL-Ko, Knott, Horpol, Fristom.

Serwis przyczep obejmuje naprawę pojazdów różnych rodzajów i marek:

  • przyczepy towarowe,
  • lawety,
  • podłodziowe,
  • kontenery izotermy.

WYBIERZ NASZ SERWIS

Rozumiemy, że przyczepa to ważny element dla wielu przedsiębiorców i osób prywatnych, dlatego staramy się oferować usługi, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Specjaliści w naszym serwisie przyczep posiadają nie tylko bogate doświadczenie, ale także dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii, co pozwala na szybkie i efektywne rozwiązanie każdego problemu. Jako producent, znamy się na przyczepach i lawetach jak nikt inny, dlatego jesteśmy w stanie przełożyć tę wiedzę na naprawy. Nie szukaj dalej – nasz serwis przyczep to bezpiecza przystań dla uszkodzonych modeli.