Szybki kontakt: 500 792 505|biuro@wnpsuski.pl

Przyczepy jednoosiowe ciężarowe do 1800kg Heavy single axle trailer up to 1800kg

///Przyczepy jednoosiowe ciężarowe do 1800kg Heavy single axle trailer up to 1800kg

Przyczepy hamowane jednoosiowe typu SH1 to mocne przyczepy hamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do1800 kg. Mocna konstrukcja z profili spawana i cynkowana ogniowo zapewnia długotrwałe, wygodne i bezawaryjne użytkowanie. Dzięki dodatkowemu hamulcowi mogą Państwo poczuć się niezrównanie bezpieczniej na drodze, niż gdy przyczepa nie ma żadnego spowalniającego hamulca. Przyczepy hamowane mają bardzo łatwą zasadę działania, dlatego w sposób efektywny mogą sprawić, że w razie nagłego spowolnienia samochodu, przyczepa nie będzie stanowiła problemu.

Przyczepy hamowane ciężarowe

Jednoosiowe przyczepy hamowane świetnie nadają się do transportu ciężkich ładunków mniejszymi samochodami. Zastosowanie systemu hamulcowego pomaga wydłużyć żywotność pojazdu dostawczego. Poza tym przyczepy hamowane świetnie sprawdzają się podczas jazdy po drogach z wieloma łukami i zakrętami. Nawet na ekstremalnych trasach można mieć pewność, że towar znajdujący się w przyczepie hamowanej nie zniszczy się, a sama przyczepa nie odczepi się. Zapraszamy do kontaktu i do wyboru odpowiedniej przyczepy hamowanej.

_____________

Braking single-axle trailers SH1 are powerful braked trailers with a permissible total weight of up to 1800 kg. Strong construction made of welded and hot-dip galvanized profiles ensures long-lasting, comfortable and trouble-free use.