Przyczepy jednoosiowe ciężarowe do 1800kg Heavy single axle trailer up to 1800kg

///Przyczepy jednoosiowe ciężarowe do 1800kg Heavy single axle trailer up to 1800kg

Przyczepy hamowane jednoosiowe typu SH1 to mocne konstrukcje o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 1800 kg. Solidna, spawana i cynkowana ogniowo rama z profili zapewnia długotrwałe, wygodne i bezawaryjne użytkowanie. Dzięki dodatkowemu zwalniaczowi mogą Państwo poczuć się niezrównanie bezpieczniej na drodze niż w przypadku, gdy przyczepa nie ma zainstalowanego żadnego spowalniającego hamulca. Przyczepy hamowane mają bardzo łatwą zasadę działania, dlatego w efektywny sposób sprawią, że w razie nagłego spowolnienia pojazdu, konstrukcja nie będzie stanowiła problemu.


Proponowane przyczepy hamowane to także doskonały wzór funkcjonalności. Dzięki charakterystycznej budowie możliwe jest na przykład przewożenie niewymiarowych ładunków. Pozwala na to konstrukcja przyczep hamowanych, dzięki której – w zależności od potrzeb – można zdjąć lub założyć plandekę.

Przyczepy hamowane ciężarowe

Jednoosiowe przyczepy hamowane świetnie nadają się do transportu ciężkich ładunków mniejszymi samochodami. Zastosowanie systemu hamulcowego pomaga wydłużyć żywotność pojazdu dostawczego. Poza tym przyczepy hamowane świetnie sprawdzają się podczas jazdy po drogach z wieloma łukami i zakrętami. Nawet na ekstremalnych trasach można mieć pewność, że towar znajdujący się w przyczepie hamowanej nie zniszczy się, a sama przyczepa nie odczepi się. Zapraszamy do kontaktu i do wyboru odpowiedniej przyczepy hamowanej.

_____________

Braking single-axle trailers SH1 are powerful braked trailers with a permissible total weight of up to 1800 kg. Strong construction made of welded and hot-dip galvanized profiles ensures long-lasting, comfortable and trouble-free use.