Kim jesteśmy ?

Marka WNP-SUSKI powstała w 1994 r. Tworzymy przyczepy od ponad 20 lat z dbałością o każdy szczegół. Przyczepy samochodowe, które produkujemy, to bardzo mocne, wytrzymałe i niezawodne pojazdy transportowe, które nie zawiodą Cię nawet w najtrudniejszych warunkach.

Produkujemy przyczepy lekkie bez hamulca jednoosiowe i dwuosiowe do 750 kg DMC, z hamulcem najazdowym jednoosiowe do 1300 kg oraz przyczepy ciężarowe dwuosiowe do 3500 kg. Mamy również bogatą ofertę lawet do przewozu aut do 3500 kg. Jako jedni z niewielu w kraju produkujemy przyczepy samochodowe hamowane jedno- i dwuosiowe na zawieszeniu resorowym, stosując podzespoły czołowych firm AL-KO, KNOTT.

Oferujemy również zabudowy samochodów dostawczych, przystosowując je do przewozu aut, a także zabudowy skrzyniowe. Wykonujemy zlecenia indywidualne na autolawety jednopoziomowe. Wykonujemy również plandeki na przyczepy, samochody dostawcze i zajmujemy się naprawą uszkodzonych.

Współpraca z najlepszymi firmami produkującymi części i akcesoria sprawia, ze stale ulepszamy nasze wyroby. Naszym atutem jest produkcja przyczep standardowych oraz przyczep specjalnych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb użytkownika.