Szybki kontakt: 500 792 505|biuro@wnpsuski.pl

Przyczepy dwuosiowe lekkie do 750kg Ligthtweight biaxial trailer up to 750kg

///Przyczepy dwuosiowe lekkie do 750kg Ligthtweight biaxial trailer up to 750kg

LEKKA PRZYCZEPA DWUOSIOWA

Przyczepy dwuosiowe lekkie typu SP2 to mocne przyczepy niehamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 750 kg. Mocna, spawana i cynkowana ogniowo rama z profili zapewnia długotrwałe, wygodne i bezawaryjne użytkowanie. Nasze przyczepy dwuosiowe są ponadto uniwersalnymi konstrukcjami, gdyż można nimi przewozić towary zarówno z plandeką, jak i bez niej.

PRZYCZEPA DO TRANSPORTU LEKKICH TOWARÓW

Lekka przyczepa dwuosiowa to przede wszystkim oszczędność miejsca i pieniędzy. Jeżeli nie planują Państwo transportu żadnych towarów, których łączna waga przekracza 750 kg, z całą pewnością spełni ona Państwa oczekiwania. Lekka przyczepa dwuosiowa posiada stabilny system amortyzowania, dzięki czemu nie ma potrzeby do obaw w przypadku jazdy po niestabilnym gruncie lub drodze z wieloma zakrętami. Lekka przyczepa dwuosiowa to jeden z najczęściej wybieranych u nas produktów.
___________

Two-axle lightweight trailers SP2 are strong unbraked trailers with a permissible total weight up to 750 kg. Strong structure made of welded and hot-dip galvanized profiles ensures long-lasting, comfortable and trouble-free use.