Przyczepy na indywidualne zamówienie

/Przyczepy na indywidualne zamówienie Personalized

Jako doświadczony producent wykonujemy zlecenia na przyczepki samochodowe na zamówienie.

Zlecenie realizowane według wskazówek zamawiającego pozwala na dostosowanie przyczepy do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Może on wybrać różnego rodzaju opcje, przykładowo wielkość, konfigurację i funkcjonalność, a z naszą pomocą dobrać także odpowiedni typ nadwozia, układ osi i hamulców oraz inne elementy, takie jak specjalne zabezpieczenia.

Przyczepki samochodowe na zamówienie w odpowiedzi na Twoje potrzeby

Naszą ofertę kierujemy do zleceniodawców poszukujących możliwości zaprojektowania i wykonania przyczepek samochodowych na zamówienie przez sprawdzonego producenta.

Zespół naszych specjalistów opracuje oraz zrealizuje projekt modelu, który będzie idealnie spełniać określone oczekiwania. Skonstruujemy na przykład sprzęt specjalnie do transportu wybranego rodzaju towarów lub wykorzystywania go w określonym celu, takim jak przewóz skuterów albo sprzętu turystycznego.

Nasze nowatorskie koncepcje spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferując najwyższą jakość usług, korzystamy wyłącznie z najlepszych komponentów od zaufanych dostawców. Optymalizujemy rozwiązania, które zapewniają pełne bezpieczeństwo dla ładunku. Warto mieć świadomość, że dzięki przyczepkom samochodowym na zamówienie transportowane przedmioty są lepiej zorganizowane i chronione przed uszkodzeniem.

Przyczepy na zamówienie – ogólne parametry

Przyczepy na indywidualne zamówienia, przyczepy niestandardowe produkujemy według wytycznych klienta. Są to przyczepy, których nie znajdzie się w standardowych konfiguracjach.

Wykonujemy przyczepy typu SP1 jednoosiowe niehamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 750 kg, SP2 dwuosiowe niehamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 750 kg, SH1 jednoosiowe hamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 1800 kg, SH2 dwuosiowe hamowane o dopuszczalnej masie całkowitej DMC do 3500 kg.

Na poniższych zdjęciach przedstawione są wybrane najciekawsze realizacje przyczep niestandardowych.